Portakallı kek mi yapsak?

3 yorum var

portakalli kek

Havalar bir öyle bir böyle, Ankara’da şubat güneşli geçti, Mart’ta hava soğudu gibi de, ısındı gibi de, doğa ana ne halt edeceğini şaşırınca ben de grip olan ev halkına portakal suyu sıkmaktan fenalık geçirdim. Sonunda dedim ki portakallı kek yapayım da herkes faydalansın. Boş zamanım çoktu, oynayacak top keklerim de vardı, bu yazımda bahsettiğim obje fotoğrafçılığını denemek istedim.

Fotoğraf makinemi, tellerden elleri ve bacakları hazırlayıp, kafasına takacağım kurdelenin rengine karar verdikten sonra Portakal Prensesi kekimin gerekli kısımlarına yerleştirip onu da poz vereceği yere oturttum ki, eline bir kurbağa zıplayıp geldi, öp dedim, öp belki prens olur 🙂

Portakal Prensesi kek tarifi için beklerim: bilge derki

3 yorum var

 1. Avatar photo
  shane

  ben bu işe bayıldım. yazıya da, keke de, sunuma da, oyuna da 🙂 süper.

 2. Avatar photo
  mini mini bir kus

  Teşekkür ederim, siteyi yeni keşfettim ve diğer arkadaşların ve sizin tariflerinizi, eklediğiniz püf noktalarınızı hayranlıkla okudum. Uzun ömürlü bol paylaşımlı bir site olur umarım 🙂 Her fırsatta paylaşmaya devam edeceğim.

 3. Avatar photo
  shane

  çok teşekkür ederiz, ne güzel şeyler söylemişsiniz. yazılarınızı bekliyor olacağız, 2lokma henüz 1 haftalık, ilk yazarlarından biri de siz oldunuz dolayısıyla.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.