Ayın Aşçısı olup hediye kazanmak isteyen?

21 yorum var
2lokma ayin kullanicisi

10marifet‘te başlattığımız, burada da hemen aynısını yapmaya heves ettiğimiz bir hediyeli etkinliğe giriştik. Merak etmeyin, gelin mutfağa girin demeyeceğiz. Tek yapmanız gereken, o ayın 2lokma’da en çok yazısı yayınlanan kişisi olmak. Mutfakta kullanabileceğiniz cici ödüller vermek bizim için zevk olacak. Haydi gönderin, bekliyoruz!

NOT: ETKİNLİĞİMİZE BİR SÜRE ARA VERİYORUZ. KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. 

21 yorum var

 1. Avatar photo
  caysaati

  shane banner kodlarında sorun var sanırım üç kodu da yapıştırdım bloguma ama göstermiyor link de vermiyor.sorun nedir

 2. Avatar photo
  caysaati

  Sizden çıkan bütün fikirler muhteşem.:) Emeklerinize sağlık,başarılarınızın katlanarak artmasını diliyorum..Harikasınız

 3. Avatar photo
  shane

  hayallah, sorunsuz idiler halbuki. kontrol edip bilgi vereceğiz, sağolun ilettiğiniz için.

 4. Avatar photo
  shane

  evet blogger ve blogspot işi bozuyormuş. ama ona da bir açıklama getirmeye çalıştık, burada, yazının sonunda. umarım ki işinize yarar.

 5. guldane

  ben 10Marifetteki gibi küçük resmi bileşen olarak ekledim ve linki sabitledim kendi sayfama.Bu şekilde benim yazdığım yazılardan direk siteye de ulaşılabiliyor.Bu şekilde de olabilir.Üstüne isim de yazılabilir ama zaten açılan sayfada yazıldığı için gerek görmedim.Uygulamayı görmek isteyenler http://gulsee.wordpress.com/

 6. Avatar photo
  shane

  @guldane, çok iyi olmuş. ellerinize sağlık. buradan da destekleyenler ve misafirler yapacağız, sizi de ekleyeceğiz ilk iş.

  @caysaati; ne güzel şeyler demişsiniz 🙂 peki o açıklama işinize yarar mı?

 7. Avatar photo
  caysaati

  Resme link verdim ulaşım tamam:) Teşekkürler,yazmayı unutmuşum..

 8. Avatar photo
  shane

  tamam, siz de bizde misafir oldunuz zaten, görünüm uygun mu sizce?

 9. Avatar photo
  elvan_hobi

  merhaba bende de açılmadı burda verilen kod,
  bende on marifetteki kodumu buraya göre ayarladım , oldu,
  düzenlediğim kod bu şekilde,

  blogumda sağ tarafta on marifet logosunun hemen altına ekledim.

  http://elvanhobi.blogspot.com/

 10. Avatar photo
  shane

  bu arada hediyelerimizi aldık, sahiplerini bekliyorlar sabırsızlıkla 😉

 11. Avatar photo
  elvan_hobi

  önceki yorumun moderasyon kuyruğuna takılmış,
  bende ekledim bannerı bloguma. 10marifetteki kodlardan yararlanarak yaptım kodu, sizin paylaştığınız banner kodları gözükmüyor çünkü .
  elvanhobi.blogspot.com

 12. Avatar photo
  shane

  terslik olmuş demek ki, ama marifetli insanın hali başka ne de olsa, halletmişsiniz 🙂
  yorumlarda moderasyon yok ama, bir şekilde takıldı demek ki.
  her şekilde, ellerinize sağlık. sıra bizde.

 13. Avatar photo
  shane

  @elvan_hobi; siz 125×125 boyutunda bir banner / görsel gönderir misiniz bize, biz mi hazırlamaya çalışalım? Blogunuza gittim ama nereden görseli keseyim karar veremedim, sizin bir tercihiniz var mı?

 14. Avatar photo
  hfyildizz

  Ayin marifetlisini secerken yayin sayilarini ve diger paylasimcilarinda istatistiki verilerini de paylasmaniz daha da iyi olmaz mi? Yayincilar da kendi siralamalarini gormus olur ve bir sonra ki ay icin daha da sevkli ve heyacanli daha lezzetli tariflerle bulusurlar.

 15. Avatar photo
  shane

  @hfyildizz; bilgi verelim tabii, 2. ve 3. sıradakileri paylaşabiliriz en azından. fazla büyük bir fark olmadan, ikinci sırada siz, üçüncü sırada ise gulaycan yer alıyor…

 16. Avatar photo
  hfyildizz

  Bu ayki marifetli ahçımız kim?

 17. Avatar photo
  hfyildizz

  2013 ün son 2014 ün ilk aşçısını tebrik ederim lakin seçimlerin nasıl yapıldığını tam anlamış değilim, neye göre seçiliyor ayrıca diğer katılımcıların kaçıncı olduğu da belli değil kim kaç yayın yapmış ve kaç yayınla birinci olmuş onları açıklamıyorsunuz. Ben çok adil bir seçimin yapıldığına inanmıyorum.

 18. Avatar photo
  hfyildizz

  ayrıca kasım ayı aşçısı açıklandı mı?

 19. Avatar photo
  shane

  @hfyildizz; neye göre seçildiğini biliyorsunuz, 1 ay içerisinde en çok yazısı yayına alınan kişi. bunun gizlisi saklısı yok ki, sayabilirsiniz isterseniz. lavinyaoz 34, siz 29 yazı ile 1. ve 2. sırayı almışsınız. bir jüri seçimi değil, soyut bir değerlendirme yok. yani adil bir seçim olduğuna inanmamanız için bir sebep olmadığını anlatmaya çalışıyorum. böyle düşünmenize çok üzüldüm 🙁 hak etmediğimiz bir suçlama olmuş.

  kasım ayı aşçısı ile ilgili sorunuz karşısında kendi açıklamalarıma baktım, gerçekten en son ekim ayı kazananını açıklamışız, ki o da sizsiniz, bu konuda sonsuz haklısınız. büyük bir hata yapmışız. bu konuda kabahati tamamen kendim üstleniyorum, özel anlamda çok ekstra yoğunluk ve sıkıntıda bir dönem geçirdiğim için her konuda istemeden bir dalgınlık içine düştüm. çok özür diliyor ve telafi etmek için bir iki gün istiyorum. derhal kasım ayının kazananını da sayarak belirleyecek ve hemen açıklayarak ödülünü temin edeceğiz. bilginize.

 20. Avatar photo
  shane

  @hfyildizz; kasım ayının ödül alan kişisi sizsiniz. en kısa zamanda hediyenizi tarafınıza ulaştıracağız. uyardığınız için teşekkür ederiz.

 21. Avatar photo
  shane

  sevgili arkadaşlar, bu ayın da hediyelerini gönderip bir süre etkinliğimize ara veriyoruz. hepinize teşekkürler, ellerinize sağlık.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.